خرید لوازم یدکی برلیانس H330

برلیانس h330 در ابتدا در سال 1393 در چین رونمایی شد و در سال 1394 در ایران توسط سایپا و سپس توسط پارس خودرو بر روی خط تولید رفت. این خودرو یکی از سدان های محبوب در ایران به حساب می آید که در ابتدا موتور 1.5 لیتری داشت اما به دلیل ناتوانی در عملکرد سری دوم آن با موتور 1.65 لیتری وارد بازار شد. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی برلیانس h330" خواهیم پرداخت.

برند اصلی لوازم یدکی برلیانس h330 چیست؟

با توجه به این که این خودرو پیشینه ی چینی دارد، بنابراین وجود برند های بسیار در بازار "خرید لوازم یدکی برلیانس h330" قابل پیش بینی است. اما برند اصلی برای این خودرو و سایر خودرو های برلیانس، خود برند برلیانس می باشد. پیدا کردن این برند در بازار های "فروش لوازم یدکی برلیانس h330" کاری بسیار طاقت فرسا نیست و به راحتی یافت خواهد شد. البته شاید در همه ی مواقع نیاز به خرید و پرداخت هزینه ی برند اصلی نبوده و شما بتوانید با پرداخت هزینه ای کمتر، کالایی را با کیفیت مناسب تهیه کنید. برای راحتی در این امر مجموعه ی یدک یار خدمتی به شما ارائه می کند، تحت عنوان مشاوره رایگان. شما می توانید با تماس به 02191305060 به متخصصان یدک یار متصل شده و تمامی سوالات خود را اعم از برند و "قیمت لوازم یدکی برلیانس h330" از همکاران ما بپرسید.

قیمت لوازم یدکی برلیانس h330

به طبع قیمت برند اصلی برلیانس از باقی برند ها بیشتر است. اما از دیدن قیمت های بالا نسبت به لوازم یدکی خودرو های ایرانی تعجب نکنید زیرا این خودرو نسبت به سایر خودرو ها از اپشن های بیشتر و ظاهری بهتر برخوردار است. بنابراین بالاتر بودن قیمت لوازم یدکی آن نسبت به بقیه ی خودرو های هم رده خود، امری نسبتا طبیعی است.

ارسال لوازم یدکی برلیانس h330

بسیار برای شما نیز اتفاق افتاده است که خودروی شما در مکانیکی کاملا باز شده و فقط منتظر تأمین یک قطعه می باشد. این امر با فروشگاه لوازم یدکی آنلاین یدک یار به طور کلی حل شده است. شما می توانید با سفارش قطعه ی مورد نظر خود، کالای مد نظر را در اسرع وقت تحویل بگیرید. چنانچه در تهران هستید، 1 الی 3 ساعته، و چنانچه در سایر استان ها قرار دارید، در 24 الی 48 ساعت آتی لوازم یدکی خودرو را تحویل خواهید گرفت.

ضمانت اصالت لوازم یدکی برلیانس h330

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی برلیانس h330 همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی برلیانس H330 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی