خرید لوازم یدکی آئودی Q5

محصولات یافت شده: 4

آئودی q5 جزو کم یاب ترین خودرو های موجود در ایران است که به ندرت می توان آن را در خیابان های ایران دید. به طبع نیز قطعات این خودرو بسیار کم یاب بوده و به سختی در بازار لوازم یدکی پیدا می شود

برند اصلی لوازم یدکی آئودیq5  چیست؟

با توجه به این که این خودرو هنوز وارد بازار خودروی ایران نشده، بنابراین قطعات آن نیز بسیار سخت پیدا شده و برندی غیر از برند اصلی ندارد. ممکن است برند های دیگری نیز به عنوان جایگزین بتوان استفاده نمود اما هیچ برندی جایگزین برند اصلی نیست و نمیتوان کیفیتی از آن بالا تر پیدا کرد. البته که شناخت برند های مختلف می تواند به شما و خریدی به صرفه تر کمک نماید. برند اصلی لوازم یدکی آئودی q5، برند آئودی می باشد که بهترین کیفیت را در بازار قطعات به عنوان برند اصلی برای قطعات این خودرو شناخته می شود. البته شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی مناسب خودروی خود را دارید، می توانید برای بررسی برند ها و قیمت های موجود با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 به صورت کاملا رایگان در تماس بوده و از راهنمایی های آن ها برای خریدی بهتر و به صرفه تر استفاده نمایید.

قیمت لوازم یدکی آئودی q5

همان طور که پیش تر گفتیم قطعات این خودرو بسیار نایاب بوده و به سختی بسیار در بازار لوازم یدکی پیدا می شود. و همین طور با توجه به این که فقط باید برند اصلی برای این خودرو تهیه کرد، بنابراین امر نباید از دیدن قیمت های بالا تعجب کنید. قطعات این خودرو نسبت به سایر خودرو های هم رده ی خود بسیار قیمت بالا تری دارد و فقط برند اصلی نیز در بازار یافت می شود.

ارسال لوازم یدکی آئودی q5

از مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن بسته و محصول خریداری شده به منزل است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی آئودی q5

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند در صورتی که شما هزینه ی قطعه ی اصلی را می پردازید، اما کیفیت و مرغوبیت مد نظرتان را دریافت نمی کنید. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی آئودیq5  همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

 

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی آئودی Q5 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی