لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
آیا می خواهید محصولی سفارش دهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

روند ارسال سفارشات
در روزهای عادی، از شنبه لغایت 5شنبه سفارشات‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه، مانند روزهای شلوغ و پرازدحام همانند اسفند ماه و یا روزهای بارانی، برحسب نوع قطعه و محل دریافت سفارش شما، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد با در جریان قراردادن شما، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس یدک‌یار فقط در شهر تهران و حومه فعال گردیده است. جهت اراعه خدمات به شهرهای دیگر، ارسال قطعات، بسته به نوع قطعات سفارش داده شده به کمک تیپاکس، باربری، یا تعاونی به انتخاب شما انجام می شود.

شهر تهران:
سفارش‌ها  در شهر تهران و حومه بسته به زمان نهایی شدن سفارش شما، همان روز یا روز کاری بعد تحویل داده خواهد شد. امکان تحویل سفارش از شنبه تا 4 شنبه از ساعت 11 الی 18 و 5شنبه ها از ساعت 11 الی 14 می باشد. بدیهی است تحویل در روز های جمعه و تعطیل امکان پذیر نمی باشد. هزینه ی ارسال قطعات هرکجای شهر تهران منوط بر، امکان حمل با موتورسیکلت، 11,000 تومان می باشد. لازم به ذکر است هزینه ارسال برای حومه شهر تهران بسته به محل تحویل متفاوت است.

استان های دیگر:
سفارش‌ها در استان های دیگر بسته به نوع قطعات همان طور ک ذکر شد، به کمک تیپاکس، باربری، ویا تعاونی ارسال میگردد. بسته به زمان نهایی شدن و نوع قطعات سفارش داده شده زمان تحویل سفارش جهت ارسال، همان روز یا روز کاری بعد می باشد. بدیهی است بعد از تحویل سفارشات به تیپاکس، باربری، ویا تعاونی، شرکت یدک‌یار هیچ نظارتی بر مسیر ارسال ندارد. در آخر وقت ادرای روز ارسال با شما جهت تحویل شماره بارنامه تماس گرفته خواهد شد. هزینه ارسال در هر سه حالت پسکرایه می شود.

نحوه ارسال:
تیپاکس: درصورت استفاده از تیپاکس برای ارسال سفارشات، کالاهای مد نظر متناسب به ارزش ریالی آنها تحت پوشش تیپاکس قرار گرفته و در صورت پیش آمد خسرات، ‌طبق قوانین این شرکت اقدام می شود. همچنین این شرکت سفارش شما را در آدرس ذکر شده تحویل می دهد. زمان تقریبی تحویل کالا بوسیله ی باربری بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بصورت معمول، از 12 تا 48 ساعت می باشد.

لازم به ذکر است تنها سفارشاتی که بصورت بسته کارتنی بسته بندی می شوند، قابل ارسال بوسیله ای تیپاکس هستند.

باربری: درصورت استفاده از باربری برای ارسال سفارشات، زمان تقریبی تحویل کالا بوسیله ی باربری بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بصورت معمول، از 24 تا 48 ساعت می باشد.

تعاونی: درصورت استفاده از باربری برای ارسال سفارشات، زمان تقریبی تحویل کالا بوسیله ی باربری بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بصورت معمول، از 24 تا 48 ساعت می باشد.

 

نکات:
 -
تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 990,000 هزار تومان و زیر 40 کیلوگرم در شهر تهران می‌شود.
-
 کنترل تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش الزامیست. برای تحویل سفارش استان های غیر از تهران در صورت وجود مشکل، در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت از طریق تلفن 02177647000 با دفتر فروش هماهنگی شود.
-
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی قطعه، توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  قطعات دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود. برای تحویل سفارش استان های غیر از تهران در صورت وجود مشکل، در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت از طریق تلفن 02177647000 با دفتر فروش هماهنگی شود.
-
در صورت ارسال کالاهای قطعات بدنه، برقی، شیشه ،آینه ، چراغ و قطعات مصرفی همانند انواع لنت و ...، توسط تحویل اکسپرس یدک‌یار ،الزامیست مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی قطعه، نو بودن و اصالت قطعه را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد فیزیکی، نو نبودن قطعه یا عدم اصالت از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن قطعات فوق توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی، نو بودن، و اصالت قطعه خواهد بود. همچنین برای تحویل سفارش استان های غیر از تهران در صورت وجود هرگونه مشکل، در اولین فرصت تا 24 ساعت پس از دریافت از طریق تلفن 02177647000 با دفتر فروش هماهنگی شود.

-
در صورت نصب قطعه بروی خودرو، و یا مخدوش شدن بسته بندی اصلی قطعه امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

- سفارش‌های که برای استان های غیر از تهران ارسال می‌شوند، یا مبلغ آنها بالغ بر دو میلیون ریال است، و یا سفارش شامل قطعه ی خاصی باشد ، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- سفارش‌های که برای استان تهران هستند، و مجموع فاکتور بالغ بر چهار میلیون ریال می باشد، الزامیست قبل از ارسال معادل 25 درصد کل فاکتور تسویه گردد.