لیست قیمت اویل پمپ اپتیما برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید اویل پمپ اپتیما

هر مایعی که در خودرو ریخته می شود احتیاج به گشتن و دور زدن در بخشی از موتور و یا قسمت های دیگر دارد. روغن هایی که در خودرو میریزیم نیز نیاز به یک محرک و پمپ دارند تا به خوبی در قسمت های مشخص شده گردش کنند. روغن موتور نیز توسط پمپی به اسم اویل پمپ به گردش در اورده می شود و وظیفه چرخاندن روغن به دور موتور و خنک کاری آن با اول پمپ است. خراب بودن این قطعه در خودرو موجب شده تا روغن به خوبی در موتور نگردد و بین قطعات آن اصطکاک ایجاد شده و هزینه ی سنگین تعمیر موتور را به شما تحمیل کند. در این صفحه می توانید به "خرید اویل پمپ اپتیما" بپردازید.

خرید اویل پمپ اپتیما از یدک یار

خودروی اپتیما نیز از این قاعده جدا نیست و نیازمند به یک اویل پمپ خواهد بود. اما موضوع بسیار مهم در حال حاضر این است که قطعات این خودرو از جمله "اویل پمپ اپتیما" را باید از کجا تهیه نمود تا از اصالت آن مطمئن و بتوان با قیمت مناسبی خریداری کرد. در ابتدا باید بگوییم که برند اصلی برای لوازم یدکی خودرو های کیا از جمله اپتیما، برند های جنیون پارت و موبیس هستند و به عنوان برند اصلی و معتبر در جهان شناخته و به فروش میرسند. در این صفحه از یدک یار شما می توانید انواع اویل پمپ اپتیما را بررسی و خرید نمایید.

قیمت اویل پمپ اپتیما

همان طور که می دانید اپتیما در ایران به عنوان یک خودروی گران و تا حدودی لوکس به حساب می آیدو همین موضوع باعث شده تا قطعات آن به مراتب از سایر خودرو های هم رده ی خود در بازار گران تر و کم یاب تر باشد. بنابراین اگر وارد بازار های خرید لوازم یدکی اپتیما شدید و قیمت های سر به فلک کشیده را مشاهده نمودید بدانید که بی دلیل نیست. نا گفته نمایند که قیمت دلار نیز به دلیل وارداتی بودن لوازم این خودرو بر روی آن موثر است. اما یدک یار این اطمینان را به شما می دهد که مناسب ترین قیمت بازار را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید خیال خود را از قیمت راحت نگه دارید.

شما می توانید برای اطمینان قبل از خرید با مشاورین ما تماس گرفته و استعلام "قیمت اویل پمپ اپتیما" را انجام دهید.

مزایا ی خرید از یدک یار

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار برای راحتی هر چه تمام تر شما عزیزان خدمات مختلفی را فراهم آورده است. یکی از این خدمات مشاوره ی رایگان است که شما می توانید برای اطمینان خاطر درباره خرید خود از همکاران ما راهنمایی بگیرید. مورد بعدی وجود ضمانت اصالت قطعه در این مجموعه است که باعث رضایت خاطر مشتریان می گردد و همین امر نشان دهنده اطمینان از اصل بودن تمامی قطعات از جمله اویل پمپ اپتیما می باشد. البته ناگفته نماند ارسال سریع نیز یکی دیگر از مزیت های خرید از یدک یار می باشد.

همچنین مقاله ی روغن موتور چیست؟ و اویل پمپ چیست؟ برای بالا بردن اطلاعات شما روی مجله یدک یار قرار دارد.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی